• Mert ILGIN

  Genel Koordinatör/ Genel Direktör

  Uzun süre organizasyon sektörünün farklı alanlarında görev aldıktan sonra 2006 senesinde Tor Ajansı kuran Mert Ilgın; o gün bugündür hayal etti, yaşadı ve başardı. Araştırmanın ve yeniliklerin gücüne inanan Mert, Tor Ajansın beynidir ve en büyük gurur kaynağı müşteriler değil hayat boyu sürecek dostluklar kazanmış olmasıdır.

 • Meryem ILGIN

  Operasyon ve Ekipman Koordinatörü

  Turizm sektöründe geçen 20 yılın ardından ekibin genel tertip ve düzeninin dışında tüm malzeme ve ekipmanların düzeninin de sorumluluğunu tek başına üstlenen Meryem, organizasyon alanlarına eksiksiz gelinip eksiksiz dönülmesini sağlamaktadır.

 • Hakan ÖZERDEM

  Operasyon Koordinatörü

  Nam-ı değer Şef... Tor Ajans takımının lideri, herşeyi... Organizasyon başlangıcından sonuna kadar alan düzenlemesi ve organizasyon koordinasyonu konusunda ekibin başındaki isim olan Hakan, özellikle gelin ve damatlarımızın en yakın dostu...

 • Ceyda KEMERKAPULU

  Yönetici Asistanı/ Operasyon Sorumlusu

  Her başarılı erkeğin arkasında başarılı bir kadın vardır. Tor Ajans ekibindeki tüm erkeklerin arkasındaysa Ceyda... Düğün sürecindeki tüm o ince ayrıntıları atlamadan bir araya getiren ve düğün günü herşeyin eksiksiz olmasını sağlayan, ofisin tüm yükünü omuzlarında taşıyan tatlı ve güzel insan...

 • İlhancan ALTUNYÜREK

  Operasyon Sorumlusu

  Ekibin en genç olmakla beraber en tecrübeli üyelerinden biri olan İlhancan, uzun yıllardır "Hakan Şef" in sağ kolu olma görevini üstlenmiş, başarılı düğünlerin gizli kahramanı olmuştur.

 • Ali İSKEÇELİER

  Ses-Işık Sahne Ekip Koordinatörü

  Organizasyonlarımızda Orkestra, Dj ve Show ekiplerinin herşeyi olan Ali, ses ve ışık sistemlerinin organizasyon alanında kurulumundan ve organizasyon süresince yönetiminden sorumludur.